Home

Zwiększamy konwersję
i up-sell w Twoim eCommerce

Przedstawiamy Klientowi kilka produktów najlepiej dopasowanych do jego potrzeb oraz budżetu, ułatwiając podjęcie decyzji o zakupie.

CO ROBIMY?

Badania pokazują, że ograniczona liczba ofert sprawia, że 10-krotnie więcej klientów finalnie decyduje się na zakup. Z drugiej strony – szeroki asortyment przyciąga nowych klientów, bez których żaden sklep nie utrzyma się na rynku.

W feeCOMPASS łączymy siłę obu zachowań. Przedstawiamy Klientowi kilka ofert najlepiej dopasowanych do jego potrzeb oraz budżetu. W ten sposób ułatwiamy mu podjęcie decyzji o zakupie.

Dodatkowo dobieramy indywidualnie modele wyższej klasy, nieznacznie przekraczające budżet Klienta, ale jeszcze lepiej wpisujące się w jego potrzeby. Skuteczniej przekonujemy Klienta do zakupu droższych i bardziej marżowych produktów.

0 x
więcej klientów decyduje się na zakup
 Według badań: Sheena S. Iyengar, Columbia University, Mark R. Lepper, Stanford University “When Choice is Demotivating: Can One Desire Too Much of a Good Thing?”

JAK TO ROBIMY?

Wyróżnia nas fakt, iż przede wszystkim stawiamy na współpracę, a nie na model “zrób to sam”. To gwarantuje skuteczność wdrożenia i trwałość efektów. Nasz wspólny proces projektowy przebiega następująco:

Bezpłatna konsultacja – na tym etapie poznamy Twoje potrzeby, przedstawimy możliwości feeCOMPASS, doradzimy możliwe rozwiązania i wskażemy Ci ścieżki ich dalszego rozwoju – razem stworzymy unikalne rozwiązanie dla Ciebie.

Profile klientów – nikt nie zna ich lepiej niż Ty, dlatego na tym etapie jesteśmy wsparciem. Przeprowadzimy go wspólnie, np. używając metody design thinking, czy wykonując analizę Twoich danych historycznych z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego. Jeżeli już wiesz, jakie kryteria są istotne przy wyborze dla Twoich klientów, możemy tylko sparametryzować przygotowane przez Ciebie profile. 

Wdrożenie – technologię i detale techniczne wdrożenia dobierzemy spójnie z Twoimi istniejącymi rozwiązaniami. Posiadamy wiele możliwości integracji technicznej zarówno po stronie front-end, jak i backend. Co więcej zapewniamy wsparcie doświadczonego kierownika projektów i zespołu testowego. 

Wsparcie posprzedażowe – po wdrożeniu zapewnimy Ci stałe wsparcie związane z rozwojem Twojej oferty, ewolucją potrzeb Twoich klientów oraz rozwojem naszego rozwiązania (nowe funkcjonalności).